نتایج انتخابات انجمن‌های علمی و کانون‌های فرهنگی دانشگاه هنر

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۰ کد : ۲۳۶۴ اخبار اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۵۰۰

 

اسامی اعضای برگزیده انجمن‌های علمی دانشگاه هنر تا این لحظه به قرار زیر می‌باشند:

 

* به دلیل برگزاری دوسالانه انیمیشن و به درخواست مدیرگروه انیمشن انتخابات این رشته در تاریخ یکشنبه 19 اسفندماه در دفتر گروه در ساعت 14-12 برگزار می‌شود

 

انجمن علمی ادبیات نمایشی

سید محمدعلی منصوریان

سید مسعود حسینی

مهرآذین کرمی

نسیم مظاهری

مائده بهرامی و مینا مظفری خسروی (رای برابر)

آیسان رشید (عضو علی‌البدل)

 

انجمن علمی بازیگری کارگردانی

سمیرا نجاری

اسما اسدی زاده

زهرا زمانی

لیلا مقصودی

رسول شکرانی

نیما ببری (علی‌البدل)

 

انجمن علمی پژوهش هنر

مرضیه ابراهیمی

الهام پورافضل

ساره امیری

سپهر دانش اشراقی

سمانه سبزه کار

فرشید امامی پناه

مطهر فرخی

ندا غیاثی

 

انجمن علمی تصویرسازی

پگاه مهرداد

شکیبا بهی زادیان

محمدرضا امیرزاده

مریم حیدری رامشه

مهسا سلیمانی

فرناز کاویانی

 

انجمن علمی سینما

پریسا جباری اصل

محمد معتمد

کمال صالح‌زاده

امیر صدقی نیر

سامان احمدزاده

مهدى اسماعیلى (عضو علی‌البدل)

مهلا مسحنه (عضو علی‌البدل)

 

انجمن علمی شهرسازی

سید مهدی محسن زاده

مهشید تقی خانی

مجتبی شیرخدائی

محمد مبین همتی

سیما بسته حسینی

رومینا اردهه

محمد شیرزادی

پردیس احمدی (علی‌البدل)

مهدیه زینالی عرقطو (علی‌البدل)

 

انجمن علمی صنایع دستی

آرزو جعفری مذهب (دبیر انجمن)

ریحانه عزیزی پناه

ثمین جعفری فشارکی

زهرا فرزندی

کیمیا شعبانی

 محدثه قلی پور (علی‌البدل)

مژده توکلی (علی‌البدل)

 

انجمن علمی طراحی پارچه و لباس

روناک دلاویز

مهلا گرایلی

کیمیا معتمدی ادیب

فاطمه یزدان پناه

راضیه هداوند

 

انجمن علمی طراحی گرافیک

فرزام هادی

فاطمه ضیایی

مریم نیک زاد

نیلوفر حیدریان

غزاله لشکرى

مینو جهانشاد (علی‌البدل)

 

انجمن علمی طراحی صنعتی

کامران رحمانی

عاطفه سعیدی زاده

سبا حسینی آهی

سینا فتح الهی

فرزانه کیانی

درسا حقیقت کاشانی

نوید گنجی مقدم

 سروین امیری (علی‌البدل)

فاطمه ملاجان (علی‌البدل)

 

انجمن علمی عکاسی

پویا کاظمی

هادی ابراهیمی بسطامی

امید آرمات

مرجان اخوان خرازی

مرتضی صدیقی فرد

 هلیا حافظ (علی‌البدل)

مهگل سادات مجاوری (علی‌البدل)

 

انجمن علمی فرش

محدثه همرنگ جیرنده

پیمان خانزاده

حسن شعبانی

زهرا ابن‌علی

فائزه عقبایی

 

انجمن علمی معماری

امیرحسین گرامی متین

زهرا رستمی نجف آبادی

محمدحسن رمضانی

صدف خانی

محمد شاه‌نظری

مریم عابدی

محمد هادی فاضلی

نازنین گسیلی (علی‌البدل)

نیلوفر ذهابی (علی‌البدل)

 

انجمن علمی معماری انرژی

لیلا حاجیلو

نگین توفیقی

احسان دهقانی

مژگان مرادی

پیمان عبادی بلفه تیموری

عاطفه حصاربانی (علی‌البدل)

حامد سنگین (علی‌البدل)

 

انجمن علمی معماری داخلی

مهرنام روشن ضمیر

پدرام فتاحی بافقی

سحر جوادی

محدثه پهلوان پور جوشقانی

منصوره وفائی

زهرا گله دار

آرمان شاه محمد

الهه جاویدی (علی‌البدل)

حسین شفیعی کمال ابادی (علی‌البدل)

 

انجمن علمی معماری- مدیریت پروژه و ساخت

سعید سودی

جواد زمانی

ارغوان صالحی

دانیال صدقیان

سید محمدرضا میرحسینی

محمد میلاد حیدری خلف بادام (علی‌البدل)

معین مهدی زاده (علی‌البدل)

 

انجمن علمی مرمت اشیاء تاریخی و مطالعات موزه

فاطمه قرائتی

ناهید فضائلی

ساجده بیژنی‌کیا

نسرین نظری شهرکی

فاطمه رشیدی

 

انجمن علمی مطالعات عالی هنر اسلامی

نسترن حاجی عباس خیاط تبریزی

آتنا فلاحتی

گل ناز شریفی

سارا عزیزی

کوروش محمدی نژاد

 

انجمن علمی موسیقی

اسماعیل شافعی

سید پارسا شرافتی

محمدجواد محمدشاهی

نیما پورفولادی

 

انجمن علمی نقاشی

مهیار بهرام اصل

فرزان رنجبر ارشتناب

فاطمه طراح

حامد امیرلو

صبا ربیعی

غزل بهارمست (علی‌البدل)

مسیح مسعودزاده (علی‌البدل)

 

انجمن علمی نمایش عروسکی

پرستو نوری

حسین قاسمی هنر

مهدی گلناری

عرفان آدیگوزلی

 

کانون فرهنگ و ادب

حسین صادقی‌سراج

پردیس احمدی

پوریا سمندری

جواد فلاح

حسین پرنیان

 

کانون نمایش

مهران ماروسی

مهدی کهنسال

آرش رضاپور

آرمین صیاد

محمدصادق اسکوردی

پویا عربگرى

فائزه شاه حسینی و بابک رضایی (رای برابر)

فاطمه نظری (عضو علی‌البدل)


( ۷ )

نظر شما :